Konuk Yorumları

 • Özgür Erkuş

  Özgür Erkuş

  11-06-2022 08:39:35

  Alanya seyahatine çıkanlar için mükemmel bir seçim.Bütçeye uygunluğu,konforu ve elverişli konumu ile bu otel ailelere uygun ve kaliteli bir tatil fırsatını sizlere sunuyor.Güler yüzlü,hijyenik ve profesyonel personel ekibiyle sizleri gayet mutlu edebileceklerine kesinlikle eminim . Teşekkürler WHİTE GOLD HOTEL harika bir tatildi.

 • Tomáš Černý

  Tomáš Černý

  28-05-2022 06:46:45

  This hotel have a good stuff, nice peoole. Whatever you need, they help you. The restaurant have a great food and good service. The animation program is every day and this program is very funny. Every night they do mini disco and show. They took you every night to the best club in Alanya, when you want. I love this hotel and I spend really great time here.

 • Mesut MALCILAR

  Mesut MALCILAR

  04-05-2021 16:30:58

  Ödediğiniz paraya değer, odalar ve otel temiz, yemek çeşitleri ve kalitesi iyi, deniz temiz şezlong ve duş otele ait, güler yüzlü çalışanlar, hamam,sauna vb. herşey ücretsiz, spa ücretli ama balili masörlerin yaptığı masaj efsane. fiyat kalite karşılaştırması olarak en iyi otel derim.

 • Melek M.

  Melek M.

  04-05-2021 16:21:27

  arkadaşlar şuan otelden bildiriyorum .temizlik,hizmet,guleryuz on numara.bütün personel kibar guleryuzlu saygili efendi.yemekler çeşit sunularak gayet lezzetli hazırlanmış. kahvaltı bol çeşit yumurta bile 4 farklı çeşitte hazırlanmış. …

Sizde Yazın