Rezervasyon Sözleşmesi

Rezervasyon Sözleşmesi

❗Güvenlik nedeniyle siz değerli misafirlerimizden Kredi Kartı ve T.C No gibi özel bilgilerinizi telefon ve internet üzerinden talep etmiyoruz.2021 Yaz Tatili Erken Rezervasyon'da Ön Ödemeli Kapora olarak %20 Banka Havale yolu ile talep ediyoruz.Geri kalan bakiye Otel girisinde ödenir. Ödeme işlemi sonrası bilgilendirme yapmayı unutmayın ! muhasebeden kontrolünü sağlayıp sizin belirteceğiniz tarih ve isim bilgilerine Rezervasyon Form'u oluşturulacaktır.Rezervasyon Form'un bir örneğini tarafınıza göndereceğiz.
iyi tatiller dileriz
İPTAL & İADE ŞARTLARI
☆Erken rezervasyonda satın almış olduğunuz tatil hizmetinizi 72 saat (3 gün öncesine kadar iptal ettirme ve tarih değişikligi (müsaitlik durumuna göre) hakkına sahipsiniz.
☆Satın alınan tatil hizmetinin kullanılmasına başlanmasından itibaren  Otelden erken ayrılma durumunda ödenen  hizmet ücreti tarafınızca talep edilemez  ve Otel tarafından iadesi gerçekleştirilemez.
☆Hizmet ücretinin iade zorunluğu gerektiren hususlar
1-ölüm haberi veya vefaat (rapor sunulması zorunludur)
2-sağlık sorunları veya acil yardım gerektiren durumlar (rapor sunulması zorunludur)
3-Olağan üstü hal (salgın hastalıklardan dolayı karantina,iç karışıklık,savaş,deprem,sel v.s )
☆ Bu mesajın okunması ile genel iptal & iade şartları taraflarca kabul edilmiş olup.dijital olarak tebliğ edilmiş sayılır.